Servisne informacije za 31. mart i 01., i 02. april

PLANIRANI RADOVI NA MREŽI ZA 31.MART,  01. I 02. APRIL

 

Nedjelja 31. Mart

 

Zbog planiranih radova na mreži, u nedjelju 31. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Danilovgrad      

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: dio Ždrebaonika, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, , Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, dio Ždrebaonika

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.     

…………………………………………………………………………                

 

Ponedjeljak 01. april

 

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedjeljak 01. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Danilovgrad      

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: dio Ždrebaonika, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, , Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, dio Ždrebaonika

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Komunice, dio Novog Sela, dio Suka, Lužnica

 

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Unač, Repetiror Unač,Trsa, Podmilogora, Nedajno,  Pišče ,Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje Mala Crna Gora

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Crkvičko Polje

 

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Višnjića Do, Bukovik, Ramovića do, Jabuke, Brestice, Srni do

 

Budva  

-u terminu od 9:00 do 12:30 sati: Uže područje gradskog jezgra Budve, nestanak napona će biti naizmenično ne duže od 30 minuta

 

Bar        

-u terminu od 7:30 do 14:30 sati: dio podrošača na području Marin Ploče

-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: potrošači na području Bijelog Brda (Utjeha)

 

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Male Krće

 

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Ckara

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Mrdo, Ćetkovići, Kovijanići, Podbišće, Mini-Klanica, Pejovići, Feratovo polje, Gacka, Štitarica, Baza, Kraljevo kolo, Biogradsko jezerom, Pejovići

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Crvena lokva – Stup

 

Kolašin 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati. Bare Kraljske, Drndari, Dragovića polje

 

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Ravna rijeka, Rasovo – Rasadnik

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Bioča, Rodijelja – Brčve, Gubavač, Livadice

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Čokrlije

 

Petnjica              

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela  Radmanci , Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista, dio sela  Trpezi

 

Berane 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela  Goražde, dio sela  Goražd, selo Zagorje

 

Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Kralje

 

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Gropa, dio sela Velika , dio sela Besnik

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

………………………………………………………………………

 

Utorak 02. april

 

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 02. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Radevići, dio Rogama, Cerovica, Stijena Piperska, Gola Strana, Lopate, Drezga, Donji Markovići, Liša, Vukovići, Straganica, Đurkovići, Zavala, Radeća

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Petrovići

 

Danilovgrad      

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Kuline, dio Podglavica, Krečana, Šišković, Most Radovića, Monte Technology, Kiro Radović, Srednja Glavica, Pištet, Prentina Glavica, Lije, Stanjevića Rupa, Ciglana, Fabrika Stanova i Burum (kratkotrajna isključenja)

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: dio Ždrebaonika, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, , Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, dio Ždrebaonika

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Komunice, dio Novog Sela, dio Suka, Lužnica

 

Cetinje 

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Donji Kraj, Brankov Krš, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do, Ržani Do, Grab, Bata, Donja Zaljut, Musta Rupa, Jasen, Tisovac, Izvori i Kobilji Do

 

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 17:30 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Miletići, Ravno

 

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dio Vilusa, Kuside, Stari-Dvori

 

Bar        

-u terminu od 7:30 do 14:30 sati: dio podrošača na području Marin Ploče

-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: potrošači na području Bijelog Brda (Utjeha)

 

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 14:30  sati: dio naselja iza kod piljare zajneli i iza Igmanskih zgrada

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio naselja Kolomza, Pistula, Repetitor Možura, Briska Gora

 

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Male Krće

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče

 

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Gojakovići, Ravni

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Crvena lokva – Stup

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Dobrilovina

 

Kolašin 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bare Kraljske, Durutovac – Lokve, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Drndari

 

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Ličine

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Rasovo – Rastoka, Sutivan, Rajkovići, Mahala, Krstače, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Rasovo, Vrh, Čokrlije, Rakonje

 

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Binjoši

 

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Naselje,Sirana,Novšiće,Liješće,Velika,Vojna Kasarna,Pepići,Titeks,Mašnica, Gornja Rženica ,Murino i dio sela Brezojevice

 

Petnjica              

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela  Radmanci, Petnjica,Godočelje,Lagatori,Đuđ,Murovac,Javorovo,Radmanci,Lješnica,Tucanje,Orahovo,Vrševo,Bor,Savin Bor,Ponor,Dobrodole,Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica

 

Gusinje

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Dosuđe

 

Berane 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Zagorje, dio prigradskog naselje Donje Luge, Zaostro,Crljevine,Skakavac,Lukavica,Štitari,Bubanje,Rujišta,Izbjeglička naselje Rudeš i dio naseljaTaluma, dio sela  Goražde, dio sela Mašte

 

Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Tršnjevo

 

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 23/04/2024
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio

Sreten krstajić

Rukovodilac Sektora

Sektor za održavanje 20kV i 35kV

E-mail: sreten.krstajic@cedis.me