Servisne informacije za 16. i 17. januar

PONEDELJAK

 

 

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 16. januara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Bera, Liješta, Milunovići, dio Dahne iza Montenegro Petrol Pumpe, zgrade u Ulici Meše Selimovića, Pozorište i Zgrada pored Pozorišta.

– u terminu od 09 do 12 sati: naselje oko škole Savo Pejanović.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučica, Taraš Vojna (Ministarstvo odbrane), Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama i Ciglana.

 

Cetinje

– u terminu od 09 do 15 sati: Ulići.

– u terminu od 09:30 do 15 sati: Područje Katunske nahije: Cuce, Bjelice, Čevo, Velestovo, Markovina, Ubli, Bijele Poljane, i područje Lastve Čevske (naizmjenična periodična isključenja).

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Bršna i Usputnica.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Borkovići.

 

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Naselje Utjeha.

– u terminu od 08 do 14 sati: Naselje Baukovo u blizini Islamskog centra, Virpazar – Grad, Boljevići i Zabes, Vodovodne pumpe u Orahovu (Virpazaru), sela Orahovo, Dupilo, Popratnice, Bujići, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati: dio bulevara Đerđ Kastrioti Skenderbeu(od kafića Avanti do stare autobuske), dio naselja Kruče pri magistrali.

– u terminu od 08 do 15 sati: Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Repetitor Možura.

 

Kotor

– u terminu od 10 do 12 sati: Krivošije, Dragalj i URC -područje oko otvorenog bazena.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Kralje.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Šekulara, Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Ravna rijeka.

– u terminu od 09 do 16 sati: Zaton, Orahovica, Radulići, Rakonje i Grančarevo.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Trmanje i Ljevišta.

– u terminu od 08 do 16 sati: Smira, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

 

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Bolnica, Jalovište, Kula 2, Mojkovac 2, Mojkovac 3, Juškovića potok, Tutići, Paćice, Kolektor, Ravni, Bjelojevići, Rasklopište ‘Hotel’, Babića polje, Gornja i Donja Polja, Čuklin, Kooperacija, Krasića strana, Javorje, Ckara i Štitarica.

– u terminu od 09 do 14 sati: Kaludra.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, selo Dobrodole.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Rudo Polje , Šarkinovići i dio sela Brezojevice.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bukovica.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

 

UTORAK

 

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 16. januara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Kula Bezjovo, Cvilin, Kula Orahovo, Lazorci, Građen, Toke i Korita, dio Meduna, zgrade u Ulica Blaža Jovanovića iza Vrtića Sunce.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučica, Taraš Vojna (Ministarstvo odbrane), Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama i Ciglana.

 

Cetinje

– u terminu od 100:30 do 13 sati: Podgor, Višnjica, Građani, Vinarija Ravil, Pumpe Cetinje, Ljubotinj, Utrg i Vodovod Budva (naizmjenična isključenja).

 

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Oštrovac, Dio Oštrovca, dio Rubeža, Vilusi i Dolovi.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornja Brezna.

 

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Naselje Utjeha.

– u terminu od 08 do 14 sati: Vodovodne pumpe u Orahovu (Virpazaru), sela Orahovo, Dupilo, Popratnice, Bujići, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići, naselje Baukovo u blizini Islamskog centra

Virpazar – Grad, Boljevići i Zabes.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati: dio bulevara Đerđ Kastrioti Skenderbeu(od kafića Avanti do stare autobuske), dio naselja Kruče pri magistrali.

– u terminu od 08 do 15 sati: Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Repetitor Možura.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati: Turist B- područje oko vile “Panonija”.

– u terminu od 09 do 14 sati: Glavatičići.

 

Herceg Novi

– u terminu od 04 do 06 sati: Kompletno područje opštine Herceg Novi od graničnih prelaza Debeli Brijeg i Kobila do Igala, Igalo, Topla 1, Topla 2, Topla 3.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: djelovi Trešnjeva i Gračanice.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Beranselo, Dolac, Lužac, Buče, Vinicka, Trepča, Šekular, R.Marsenića, Lubnice, Jelovica, Kurikuće, Glavaca i Vuča, i dio sela Goražde.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Kneževići, dio Donje Orahovice.

– u terminu od 09 do 16 sati: Sutivan, Medanovići, Strojtanica, Vrh i Voljavac.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Fabrika vode ‘Suza’, mHE Bukovica, Sjerogošte.

– u terminu od 08 do 16 sati: Ljevišta, Ulica Jagoša Simonovića (traforeon ‘Spomen dom’), Smira.

– u terminu od 08 do 17 sati: Biočinovići, Drpe, Selišta, Rijeka Mušovića, Ski-centar 1450, Paljevine.

 

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Bjelojevići, Gornja Polja i Štitarica 2.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dosuđe i dio Vusanja.

 

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Vrbice.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bukovica.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 23/04/2024
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio

Sreten krstajić

Rukovodilac Sektora

Sektor za održavanje 20kV i 35kV

E-mail: sreten.krstajic@cedis.me