Servisne informacije za 12. i 13. februar

PONEDELJAK

 Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 12. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke i Korita, Ulica Rusa Radulovića, Kragujevačka, dio ul. Kosmajske i Vinogradske, Ulica Lješkopoljska i dr Anta Gvozdenovića, Kupusci, Dio Donje Gorice uz Sitnicu, ulica Partizanski Put, Upravna Zgrada CEDIS-a, Zgrada preko puta CEDIS-a i Vrtić.

– u terminu od 08:30 do 13 sati: Naselje u ulici Crnogorskih Serdara.

 

Zeta

– u terminu od 09 do 13 sati: dio Beglaka i Šušunja.

 

Podgorica/Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Benziska pumpa Dak Petrol (Nikšićka magistrala) i dio potrošača oko nje.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 08 do 16 sati: Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno, dio Novog Sela.

 

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Straševina – Barake, Ul. Budoška, Ul. Vrtačka, dio Straševine, Rubeža, Velimlje, Podljut.

 

Bar

– u terminu od 09 do 13 sati: Potrošači u Ilinom, potrošači na području Bijelog Brda (Utjeha).

– u terminu od 09 do 14 sati: Potrošači na području Oćasa, Gole Glave, Bijelog Brda i Bijelog Kamena, potrošači na području Marin ploče.

 

Budva

– u terminu od 10 do 12 sati: Potrošači ADOC naselja Ulaz 1 B.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: Briska Gora, dio naselja Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke, dio naselja Pistula.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 10:30 sati: Lastva Grbaljska – dio ptrošača.

– u terminu od 09 do 12 sati: Orahovac- dio potrošača, Dobrota-Peani.

– u terminu od 10 do 13 sati: Jugodrvo- Čikić.

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 12:30 sati: područje od Milšinovića mosta do Novosadskog odmarališta.

– u terminu od 08 do 16 sati: Kamenari, Jošica, Đurići, Greben.

– u terminu od 09 do 12:30 sati: Stanišića Dubrava.

– u terminu od 13 do 13:45 sati: Kompletno područje Opštine Herceg Novi od graničnih prelaza Debeli Brijeg i Kobila, Igalo, Topla 1, Topla2, Topla 3.

– u terminu od 13 do 16 sati: Topla 1, Topla 2, Tatar Bašta, područje ko Novosadskog.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Trešnjeva.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Buče, Babino, Drgosava, Zagrađe i dio sela Goražde.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Ličine, Osmanbegovo selo, Sušica, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Čampari, Lazovići, Moravac, Dupljaci, Bioča, Čokrlije, Vrh, Banje selo, Pavino polje.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Mateševo, Dragovića polje, Jabuka.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje, Vrujca, Ravni.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Podbišće.

– u terminu od 09 do 15 sati: Donja Štitarica.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Trpezi, Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Brezojevice.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

 

UTORAK

 

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 13. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Liješta, Dučići, Koći, Radan, Medun, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nikmaraš, Stijepovo, Karaula Cijevna, granični prelaz Cijevna, Repetitor Zatrijebač, Benkaj, Poprat i Karaula Poprat, Radan, Ulica Braće Ribar, Tuška, Medunska, Zagrebačka, Milutinovića, Matije Gupca i Žrtava Fašizma, Zgrade Holandske sestre i dvije zgrade iza njih kao i naselje oko njih u Park šumi Zagorič, Naselje iza marketa Venkor, dio ul. Miloja Pavlovića, Borisa Kidriča i Vojvođanske, Dio Lekića uz Moraču, Dio Doljana – Mosorska ulica i dio ulica: Pohorske, Orjenske, Balkanske, Lovćenske i Savske, Ulica Ivana Vujoševića i Bulevara Revolucije.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Bogićevići, Veleta, Donji Rsojevići, Vinići, Mosori, Brijestovo, Sretnja, Rova, Frutak, bazna stanica Kurilo i Orja Luka, Ržišta i Do Pješivački, Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 08 do 16 sati: Slap Zete, Viš, Kujava, Potkraj Bogmilovića, Zagorak, Tunjevo, Dobro Polje, Adžin Most, Bare Šumanovića, Šobajići, Mijokusovići, motel Sokolina, manastir Ostrog, Kupinovo, Boronjina, Mandići, željeznička stanica Ostrog, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno, dio Novog Sela

 

Podgorica/Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Benziska pumpa Dak Petrol (Nikšićka magistrala) i dio potrošača oko nje.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Straševina – Barake, Ul. Budoška, Ul. Vrtačka, dio Straševine, Vitalac, Vilusi.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Bajovo Polje.

– u terminu od 10 do 12 sati: Tara-Grab, Šćepan Polje, Paklice, Carina-Šćepan Polje, Brijeg.

 

Bar

– u terminu od 09 do 11 sati: Stambene zgrade ispred stajališta Šušanj, , Ilino, Čačke, Glavanovići, gornji Šušanj iznad pruge, Bajramovići.

– u terminu od 09 do 13 sati: Potrošači u Ilinom, potrošači na području Bijelog Brda (Utjeha).

– u terminu od 09 do 14 sati: Potrošači na području Oćasa, Gole Glave, Bijelog Brda i Bijelog Kamena, potrošači na području Marin ploče.

– u terminu od 12:15 do 13:45 sati: Luka Bar.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: Briska Gora, dio naselja Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke, dio naselja Pistula.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 10:30 sati: Jugodrvo Čikić.

– u terminu od 09 do 13 sati: Morinj centar.

– u terminu od 08:30 do 14 sati: Turist B- područje oko fakulteta za pomorstvo i potrošači uz šetalište.

– u terminu od 09:30 do 10 sati: Muo centar.

 

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 13 sati: Topla-Prvoborac.

– u terminu od 09:30 do 12:30 sati: Igalo-Institut “dr Simo Milošević”.

– u terminu od 10 do 10:30 sati: Kameno, Žlijebi, Ubla, Kruševice, Vrbanj, Podi, Čela, Jačeglav, Topovi, Zelenika, Kuti, Baterija, Avramovići, Sasovići, Nogulovići, Marići, Presjeka Nakićenovići, Meljine, Lalovina, Lazaret.

– u terminu od 11:30 do 12:30 sati: Igalo- Servisna Zona, Sutorina, Čaršija, Granični prelaz Debeli Brijeg, Travunija Projevor, Beci, Lučići, Šćepoševići, Drenovik, Područje oko benzinske pumpe Igalo, Gomila, Ratiševina, Mojdež, Tijesni Klanac, Kulinovići.

– u terminu od 12:30 do 16:30 sati: Igalo centar.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela: Jošanica, Japan, Krajišta i Miškovića Žar.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Zaostro, Crljevine, Skakavac, Lukavica, Štitari, Bubanje, Rujišta, Izbjeglička naselje Rudeš i dio naselja Taluma, selo Crni Vrh.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Lozna.

– u terminu od 09 do 16 sati: Ulica Đorđija Stanića, Sjenička zgrada i zgrada ‘Tri ćulafa’, Ribarevine, Ostrelj, Ramčina, Zaton, Tomaševo, Nikoljac – Kotlara (Dio naselja oko zatvora), Čokrlije.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Jasen i Dragovića polje.

– u terminu od 08 do 16 sati: Vrujca, Ravni, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

– u terminu od 09 do 15 sati: Mateševo 2.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 15 sati: Kaludra, Štitarica, Gojakovići, Slatina, Bistrica, Kaludra, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina, Vrujca, Ravni.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Martinoviće.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Javorova i Murovac.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 11 sati: prodavnica Voli.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 01/03/2024
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio

Sreten krstajić

Rukovodilac Sektora

Sektor za održavanje 20kV i 35kV

E-mail: sreten.krstajic@cedis.me