Servisne informacije za 30. novembar

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 30. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 16 sati: dio Bioča.

– u terminu od 09 do 12 sati: dio Konika – ul. 1. maj, Bora i Ramiza, Novice Cerovića, II Sandžačke brigade, Georgi Dimitrova i Ivana Gorana Kovačića.

– u terminu od 09 do 18 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Mokra, Bukumirsko jezero, Brskut, Opasanica, Uvač, Ljevorečke Tuzi, Han Garančića, Dubirog Veruša, Pilana Veruša i Pajkov Vir.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Bregovi Mijovića, Osredina, Gornji Crnci, Ćelija Piperska, dio Kopilja, Gostilje, Dobri Do, Ruišta i Vukotica (kratkotrajna isključenje).

– u terminu od 08 do 16 sati: Radovče, dio Kopilja i Seoca.

 

Tuzi

– u terminu od 08 do 16 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 15 sati: Bobija.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 17 sati: Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica, (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac), Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja i Gornja.

– u terminu od 08:15 do 17:15 sati: Klenak.

– u terminu od 09 do 14 sati: ulice Milice Vučinić, Baja Sekulića, Nikole Đurkovića, Branka Deletića, Voja Deretića, Maše Jelića, Milovana Pekovića i dio ulice Vuka Karadžića.

– u terminu od 09 do 16 sati: Praga i Orah.

– u terminu od 10 do 14 sati: Mokra njiva, Zavrh, Dio Gornjeg Polja, Dio Brezovika, Mali Brezovik, Bolnica Brezovik, Dio Rastovca, Vir, Dio Vidrovana, Šume, Prisoja, Vrzipov do, Presjeka, Čeline, Srijede, Miločani, Sjenokosi, Mljekara, Brod, Zavraca.

 

Plužine

– u terminu od 09:30 do 15 sati: Zakamen.

 

Bar

– u terminu od 08 do 10 sati: potrošači u neposrednoj blizini nadvožnjaka na bulevaru JNA.

– u terminu od 08 do 15 sati: Virpazar Grad, Mikovići i naselje u blizini Želejzničke stanice (naizmjenična isklljučenja u trajanju do 45 minuta po izvodu).

– u terminu od 09 do 12 sati: Dubrava – Ravanj.

– u terminu od 09 do 14 sati: Pečurice.

 

Budva

– u terminu od 07:30 do 19 sati: dio naselja Čučuci.

– u terminu od 08 do 13 sati: Mažići, Stanišići, Lapčići, Duletići, Jelen Do, Gornji Pobori, Donji Pobori, Stanjevići, Brajići i Di bar.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: ulica Ivana Milutinovića od Posejdona do O.Š. “Boško Strugar”.

 

Tivat

– u terminu od 09 do 11 sati: Krašići početa naselja, ulice Pionirska, Beogradska, Fruškogorska, Sremska, Grmečka, Novosadska, Budino sokače, Orkanski visovi i stari Krašići.

 

Herceg Novi

– u terminu od 09:30 do 10:30 sati: Kumbor, potrošači oko kompleksa Porto Novi i sam kompleks.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina i Zorići, dio sela Seoce, Slatina, Zabrđe, Trešnjevo, dio sela Prisoja (potrošači koji se napajaju sa STS Prisoja 2) i Izbjegličko naselje Kraštica.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca, Lisijevo Polje i dio sela Goražde.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 15 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Poda, Ćukovac, Sela, Kukulje, Crnča, Radulići, Godijevo, Ivanje, Goduša, Vrbe, Kradenik, Crhalj, Sipanje, Ličine, Moravac, Sušica, Osmanbegovo selo, Dupljaci, Đalovići, Čampari, Lazovići, Vrh, Negobratina, Šipovice, Stubo i Nikoljac – Ribnik.

 

Kolašin

– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci i Mioska.

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.

– u terminu od 08 do 16 sati: Pčinja, Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Sunga, Đekići, Bare Kraljske, Vukićevića Lug, Drndari, Suva Gora i Vranještica.

– u terminu od 09 do 15 sati: Žirci i Smolice.

– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 15 sati: Paćice.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Dašča Rijeka i dio sela Lagatori.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: ulice Racina, Ribarska, Jezerska i selo Hakanje.

 

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati (moguća kratka isključenja na početku i na kraju radova): repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Rađevići, Mironići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Podkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli.

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Metaljka, Prisoje, Babino Brdo, Đakovići, Repetitor Vraca, Skenderovina, Milakovci, Pliješ, Jakupov Grob, Boljanići.

– u terminu od 08 do 15 sati: Trlica, Sirčići, Bitine i Lever Tara.

 

Rožaje

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Seošnica.

 

Žabljak

– u terminu od 08 do 16 sati: Ninkovići.

– u terminu od 09 do 12 sati (moguća kratka isključenja na početku i na kraju radova): Reciklažni centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica i Nadgora.

– u terminu od 09 do 12 sati: potrošači iz reona sela Tepča.

 

Šavnik

– u terminu od 08 do 16 sati: Dobra Sela i Mljetičak.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 18/01/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio