Servisne informacije za 26.novembar

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 26. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i  Bukumirsko jezero (kratkotrajna isključenja u navedenom vremenu)

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Ljevorečke Tuzi, Dubaja, Širalija, Slacko i Gomilice

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Tološa- dio ul. Vlada Ćetkovića, Tivatske, Boška Buhe, Trebinjske, Kninske, Bjelopoljske, Budvanske, Šavničke, Sadine-dio ul. Dr. Blaža Raičkovića, dio ul. Knjaza Danila, ul. Živoina Perića, Crnogorske solidarnosti, Dr. Mihaila Radulovića i dio ul. Jozefa Bajze, dio Zlatice- dio ul. Janka Vukotića, Plužinske, Mojsija Zečevića, Vladike Vasilija Patrovića, Branka Ćopića, Primorske, I crnogorske brigade, Šteke.

 

Tuzi       

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio Gornjih  Dušića

 

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Studenog, dio Veljeg Brda

 

Cetinje 

-u terminu od 7:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva,  Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek

 

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dubočke, Srijede

 

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Bezuje

                                            

Budva  

-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: dio naselja Buljarica, Messer Tehnogas, Đurovići, Vodovod Petrovac, Radulovići, Golubovići i SLI.

 

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donji Rastiš

 

Herceg Novi      

-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Servis zona, Bajkovina dio korisnika

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Grabi, dio potrošača Baošića I Bijele

 

Kotor    

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Grbalj, servisna zona, Zrenjaninsko dio potrošača prema donjem putu.

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Dobrota , studentski dom i korisnici u okolini

 

Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Bojovići,Božici,Poda,Kuti,Cecuni,Jošanica,Dulipolje,Konjusi,MHE Bradavac, Gračanica,Gornje Luge, Ulotina i Zorići I dio sela Seoce

 

Petnjica              

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista

 

Berane 

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Šekular

 

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Kalače

 

Plav      

-u terminu od 8:30 do 13:00 sati: Kratkotrajna isključenja-Sela: Skić,Komarača,Meteh,Jara,Babino Polje, Korita,Vojna Pošta,Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti,Vojno Selo,Hakanje

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: sela:Naselje,Sirana,Novšiće,Liješće,Velika,Vojna Kasarna,Pepići,Titeks,Mašnica, Gornja Rženica ,Murino i dio sela Brezojevice

 

Gusinje

-u terminu od 8:30 do 13:00 sati: kratkotrajna isključenja-Sela:Dosuđe,Kruševo,Izbjeglička naselja,Vusanje,Izvori i Martinovići

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Dosuđe

                                            

Mojkovac          

-u terminu od 14:00 do 18:00 sati: Željeznička stanica, dio naselja Bjelojevići

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Ravni, Štitarica

-u terminu od 10:00 do 12:00 sati: Ambarine, Matovine, Pržišta, Selišta, Sjenokosi, Vragodo

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Donja Polja

 

Kolašin 

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tunel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lancer, Lipovo, Radigojno, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Željeznička Stanica Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak, Šik, Drijenak

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Bakovići, Radigojno, Ilinčić, Bakovići, Rovačko Trebaljevo, Moračko Trebaljevo, Fabrika vode ‘Suza’, mHE ‘Bukovica’, Željeznička stanica Trebaljevo, Sjerogošte, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Andrijevo

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati:  Suva Gora

 

Bijelo Polje        

-u terminu od 15:30        16:00     Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče,  Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac,  Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama

 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Njegnjevo, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Njegnjevo, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Jagoće, Kanje, Dobro Brdo, Cerovo 1, Obrov

 

-u terminu od 8:00 do 8:30 sati: Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče,  Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac,  Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja

 

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Banje Selo

                                            

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Naselje Deveta, Bakrenjače, Donja Rudnica, pilana Leovac, pilana Jasen – Stevanović, Srdanov Grob, Donje i Gornje Jugovo, Milunići, Okazion Laković, naselje Šuljkovac, asfaltna baza – Vektra, Bušnje, Radeta, Potoci, Tusko Brdo, Brvenica – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Krečana Vraneš, Gotovuša, Velike i Male Krće

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Crljenice, Trlica, Košido, pilana Marić Vukoman, pilana Spajić – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova

-u terminu od    8:00 do 16:00 sati: Crni Vrh, Zaglavice, Rudnica, Stajišta, Bjelibor, Otilovići, Lukavice, Mihajlovica, Vijenac, pilana – Marić Vuko, Ranče, carina Ranč

 

Žabljak

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

                                            

                                            

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

  • 28/11/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio