Servisne informacije za 15. oktobar

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 15. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 16 sati: dio ulica: Vojvode Vasa Bracanova, Žarka Zrenjanina, Franca Rozmana, Valtazara Bogišića, Miloja Pavlovića, Vojvođanske ulice, Vojvode Miloša Krivokapića, Borisa Kidriča, Kosmajske ulice Gorička ulica, ulice: Đulje Jovanova, Dr. Anta Gvozdenovića i Iveze Vukova i dio: Farmaka oko crpne, Doljana i Cetinjskog puta oko „Idee“;

– u terminu od 08 do 15 sati: Peuta;

– u terminu od 10 do 11 sati: ul. Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića, dio ul. Borisa Kidriča  i ul. Branka Deletića.

Cetinje

– u terminu od 08 do 17 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Dobrsko Selo i Ulići (kratkotrajna isključenje u navedenom vremenu)

Markov Do, Bokovo, Kosijeri, Đinovići, Štitari Orašani, Mikulići i Tomići;

-u terminu od 11 do 15:30: Utrg.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Novo Selo, Livade Bandića, Lužnica, Ćafa, Baloče, Oraovica, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Frijeska i Rupice Komanske, Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, Kopito Petrovića, GSI, ZIP, dio Lazina, Tomaševići , Begovine,Grude, Jabuke, Lazarev Krst, Bandići, Đeđezi, Malenza, Donji i Gornji Zagarač, Povrhpoljina i Markovina (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu) Laško Rele, Dolovi Komanski, Mokanje i Dobri Do

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 16 sati: Carine, Glušje Selo, Liverovići, Vodovod-Vidrovan,dio Vidrovana, Kaptaža-Vidrovan, dio Gornjeg Polja, Orah, Šipačno, Pišteta, Praga, Dubrave, Jasenovo Polje i Lipova Ravan;

– u terminu od 10 do 13 sati: Koravlica, repetitor – Jabukovac i Granični prelaz – Vraćenovići;

U terminu od 10 do 12 sati: Župa Nikšićka;

– u terminu od 08 do 18 sati: Macavare.

 

Bar

– u terminu od 07:30 do 20 sati: komletno područje Sutomora sa okolinom (moguće beznaponsko stanje);

– u terminu od 08 do 14 sati: Vitići.

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 15 sati: Donji Štoj, od autokampa Tomi do hotela „Imperijal“.

 

Tivat

-u terminu do 08 do 11 sati: zgrade iza Opštine Tivat – Tržnica, ulice Karpoška, Palih boraca i Kamelija.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: Stari grad, Katedrala Sv. Tripun i dio Grada od Katedrale do Gurdića, dio potrošača prema Biskupiji;

-u terminu od 09 do 12 sati: Škaljari, Zatvoreni bazen “Nikša Bućin” i korisnici oko bazena.

 

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 15 sati: Kumbor, dio Zelenike prema Kumboru, Zmijica i dio Baošića;

-u terminu od 09 do 18 sati: korisnici u okolini hotela „Igalo“, ulice Sarajevska, J. Vavića i Narodnog heroja;

-u terminu od 09 do 09:45 i od 14 do 15 sati: Bijela , Kamenari, Đenovići i Baošići (kratkotrajni prekidi).

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Bijelo Polje

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije.

– u terminu od 09 do 15 sati: Draškovina, Žuber, Tomaševo, Pašića Polje, Ravna Rijeka, Malo polje i Rakonje:

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 17 do 18 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče i Čokrlije;

-u terminu od 07:30 do 18 sati: Muslići, Selakovići, Grančarevo 1, Grančarevo 2, Grančarevo repetitor, Ujniče, Potrk i Obod.

Mojkovac

– u terminu od 10 do 13 sati: Podbišće;

– u terminu od 10 do 14 sati: Dobrilovina.

Kolašin

– u terminu od 08 do 17 sati: Crkvina, Lugovi, Oćiba, Vladoš, Pčinja, Žirci i Moračka Bistrica;

– u terminu od 09 do 14 sati: Drijenak i Vrujica;

-u terminu od 08:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta;

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Grnčar.

Rožaje

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Bać (donji dio sela u blizini Đžamije) i Radetina (gornji dio u blizini Škole)

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Bašča.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Bitine, Palež, Zaglavak, Lever Tara, Glibaći, Jovići, Meki Do, Pupović, Zasada, Morajice, Jelov Panj, Kolijevka, Slatina, Kalušići, Ograđenica

Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica i Hodžići.

 

Žabljak

– u terminu od 08 do 18 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, servis Stijepović, Hotel Polar Star, engleske vikendice, Borje, NinkovićiLukšić i Šumanovac.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 28/10/2020
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio