Servisne informacije za 14. oktobar

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 14. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: dio profesorske zgrade na Bulevaru Džordža Vašingtona.

– u terminu od 08 do 18 sati: dio Bioča,Gornje i Donje Mrke, Crkvice, Ras, Podsić, Blizna i Petrovići.

– u terminu od 09 do 16 sati: Ubli, Živkovići, Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, dio Gornje Gorice-ul. Miloja Pavlovića, dio Sitničke, Majevičke i Kragujevačke ulice.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića.

– u terminu od 08 do 17 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom periodu).

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 12 sati: Lakat.

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Studenog i Malenza.

 

Tuzi

– u terminu od 08 do 16 sati: kanjon Cijevne.

– u terminu od 09 do 16 sati: Gojčaj, Rokšped, Vuksanlekići, dio Sukuruća, Kodrabudan, Dreševići i Podhum.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 10 sati: Ul. Žarka Zrenjanina, Ul. Serdara Šćepana, Ul. Narodne Omladine, Ul. Borislava Pekića, Ul. Braće Samardžić, Ul. Mila Kilibarde, Ul. Rada Kneževića, Ul. Sava Burića, Ul. Vojvode Ilije, Ul. Jovana Kuzmana.

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Morakova.

– u terminu od 09:30 do 11 sati: Garden Gold (Montekuk), Ćemenca, Vodovod Pumpe Duklo, Duklo ,Grebice , Šik Javorak ,Rastoci ,Zla Gora, Parzizanski put, Hercegovački put, Kasarna,Tehno Baza, dio Kočana, Mi-rai, dio Kapina polja, Pivara Zgrade Kod Albone u Rastocima, Kolektor “PPOV-Studenca” , Sportski Centar Ul. 29 Novembar ,Zgrada Pejtona, Ul.Jola Piletića, Ul. Nikole Tesle, zgrada Zinik “, Ul. Serdara Šćepana,Ul. 2. Dalmatinska, Zgrada Profesorska, Ul. Peka Pavlovića, Grudska Mahala ,Ul.Žarka Zrenjanina, Bistričko Naselje,” Samački Hotel, Građevinsko”, Rudo Polje , Integralovo naselje, Ul.Baja Pivljanina, (Zgrada Željezare)”,(Zgrada Boksita)”, dio ul.Njegoševe, Goranović Klanica.

– u terminu od 10 do 15 sati: Ivanje.

– u terminu od 11:10 do 13 sati: Glibavac, Gornje polje, Rastovac, Vidrovan, Vidrovan-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga, komplet Dragova Luka, Mokra njiva, Zavrh, Brezovik, Bolnica Brezovik, Miločani, Gornje polje-Nula, Šume, Prisoja, Čeline, Vrzipov do, Presjeka, Srijede, Vir, Zavraca, Sjenokosi, Pivara, Mljekara FML, Sutjeska, Karingtonke, Grudska Mahala, Krsta Kostića, dio Rastoka, Puniše Lalatovića, Radojice Mijuškovića, IV Crnogorske, Nikca od Rovina, put pored Bistrice, Samački Hotel Željezare, Ul Serdara Šćepana, Ul. Boška Jankovića, Ul Alekse Backovića, Zgrada Montex, Zgrada Treske. Bistričko Naselje, Šišovik Labudovići,”Naselje Humci, (Zgrada Help)”, Humci (Dječiji Vrtić)”, Oštrovac, dio II Dalmatinske, dio Omladinske.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Zakamen.

 

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati: Mandarići, Zupci, Tuđemili, Maksim, Podsustaš, Rusko naselje Sinegorje, Sutorman, Vučkovići, Boškovići, Ribnjak, Gluhi Do, Limljani i vodovodne pumpe Malo i Velje oko.

– u terminu od 08 do 16 sati: Krnjice, Vučedabići, Raduš, Đuravci i Gornji Šestani.

 

Budva

– u terminu od 08 do 14 sati: dio naselja Boreti, dio Ul Alekse Šanitća i Cetinjski put.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati: dio naselja Donji Štoj (preko puta nekadašnjeg odmarališta Ilinden i restorana “La Guitarra”), dio naselja Donja Briska Gora.

– u terminu od 08 do 16 sati: Možura, Ćurke, Kodre Dakine, Sutjel.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: Škaljari Gornji.

– u terminu od 09 do 14 sati: Radanovići do Škole.

– u terminu od 09 do 17 sati: Lastva Grbaljska, Glavatske kuće, Kovačko polje, Gorovići, Bratešići, Petoselica, Krimovice, Trsteno , Platamuni.

– u terminu od 10 do 12 sati: ” Risan – Zgrade “Monrus”, Novo Naselje, Stara Slanica. Zgrade “Ekostan”, naselje oko stare fabrike Ljekobilje i dio Bujevine, Risan centar, Strp, Lipci, Vitoglav (kratkotrajni prekidi).

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati: Žvinje.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja, Mašte, dio sela Goražde, Beranselo, Dolac, Lužac, Buče, Vinicka, Trepča, Šekular, R.Marsenića, Lubnice, Jelovica, Kurikuće,Glavaca i Vuča i dio sela Lužac.

– u terminu od 09 do 14 sati: dio prigradskog naselje Donje Luge.

 

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Lozna, Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Vlah, Boljanina, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’, Čokrlije, Rajkovići, Krstače, Mahala, Pavino Polje, Grubješići, Kičava, Bijeli Potok, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Bliškovo, Stožer, Gornja Lipnica, Drndari – Pape, Kruševo i Cerovo.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Potoci.

– u terminu od 10:30 do 13:30 sati: Cerovo, Bolnica, Medanovići, Rakonje, Nikoljac, Centar Grada, Gornji Grad, Babića Brijeg,Zaimovića Livade, Rijeka, Lješnica, Banje Selo, Gornja Lipnica (isključenje pojedinih dijelova grada neće biti duže od pola sata).

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Selišta, Drpe, Biočinovići, Rijeka Mušovića, Paljevine, Ski Centar 1450.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, , Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Repetitor RDC-a, Višnje, Velje Duboko.

– u terminu od 09 do 15 sati: Ski Centar 1600, Tunel Klisura, Rijeka Mušovića, Repetitor ‘Zekova Glava’, mHE Paljevinska.

– u terminu od 15 do 16 sati: Ski Centar 1600, Tunel Klisura, mHE Paljevinska.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Lepenac, Lojanice, Žari.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Godočelje.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Sela: Skić,Komarača,Meteh,Jara,Babino Polje, Korita,Vojna Pošta,Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti,Vojno Selo,Hakanje.

– u terminu od 09 do 14 sati: dio sela Đurička Rijeka.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče.

– u terminu od 09 do 17 sati: Bujaci.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio prigradskog naselje Bandžovo Brdo.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Gradina.

– u terminu od 09 do 18 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 27/10/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio