Servisne informacije za 13. oktobar

 

Zbog planiranih radova na mreži,  u srijedu 13. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

–  u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i  Bukumirsko jezero;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio naselja oko TS 220/110 kV “Zagorič”, Gornji i Donji Rogami, Miletine njive, Vranjske njive, dio Veljeg brda, Cerovice, Drezga, Baći, Straganica, Stijena Piperska, Radevići, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vukovići i Gola Strana (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio Rogama;

– u terminu od 08 do 16 sati – dio Donjih Kokota.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati – Dolovi Komaski;

– u terminu od 08 do 12 sati – Iverak;

– u terminu od 08 do 15 sati: Malenza, dio Studenog i Gorica.

 

Tuzi

– u terminu od 09 do 16 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do,  Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 16 sati: Goransko, Šume, Brijeg i Mačkov Do.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Bjeloševine i dio Vilusa.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati – dio naselja Kruče (uvala);

– u terminu od 08 do 14:30 sati – dio Zoganja kod Milovića.

 

Bar

– u terminu od 08 do 16 sati: Krnjice, Vučedabići, Raduš, Đuravci i Gornji Šestani;

– u terminu od 08 do 14 sati: Mandarići, Zupci, Tuđemili, Maksim, Podsustaš, Rusko naselje Sinegorje, Sutorman, Vučkovići, Boškovići i Ribnjak;

– u terminu od 09 do 13 sati – dio naselja Šušanj (Druga ulica).

 

Budva

– u terminu od 08 do 14 sati – dio Dositejeve ulice.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati – Grbalj – Pržice;

– u terminu od 09 do 13 sati – Prčanj – Glavati.

 

Hreceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati: Mojdež, Tjesni Klanac i Kulinovići.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina i Maoče;

– u terminu od 09 do 17 sati – Strahov Do;

– u terminu od 08:30 do 12:30 sati – Bakrenjače i Donja Rudnica (moguća kratkotrajna isključenja u navedenom terminu).

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati – Virak.

 

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati – Mljetičak.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Prijelozi, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci i Rasovo – Resnik;

– u terminu od 08 do 16 sati: Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Potoci, Žurena, Laholo, Kostići, Kaševari, Dubovo, Brestovik, Pašića Polje, Femića Krš, Brzava, Prijelozi i Zagrad;

– u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Cerovići, Muslići, Selakovići, Grančarevo, Ujniče, Tomaševo, Drndari, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo. Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo i Stožer;

– u terminu od 12 do 13 sati: Ribarevine, Ostrelj, Ramčina, Zaton, Kruševo, Pripčići, Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Mijatovo Kolo, Pali, Gevčina, Jabučina i Okladi;

– u terminu od 08 do 16 sati – Pisana Jela;

– u terminu od 08:30 do 11 sati – Mijatovo Kolo;

– u terminu od 11:30 do 15 sati – Tomaševo;

– u terminu od 08:30 do 15 sati – Voljavac i Gubavač.

 

Kolašin

– u terminu od 12 do 13 sati: Fak, Komerc, Drijenak, Plana, Blatina, mHE Bistrica, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica, Lipovo, Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Fabrika vode, mHE i Sjerogošte;

– u terminu od 7:30 do 09 i od 15 do 16 sati: Manastir Morača, Vrujca, Ravni, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Rovca, Vlahovići, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Velje Duboko, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Vočje, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Redice, Dragovića Polje, Starče, Liješnje i Bojići;

– u terminu od 08 do 15 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci i Moračka Bistrica;

– u terminu od 09 do 15 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora i Vranještica;

– u terminu od 08 do 16 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari i Sela.

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 13 sati: Štitarica, Asfaltna Baza, Kraljevo Kolo i Biogradsko Jezero;

– u terminu od 09 do 17 sati – Slatina.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Kujevići.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Konjusi;

– u terminu od 09 do 14 sati –  Zoriće.

 

Gusinje

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dosuđe, Kruševo, Vusanje, Izvori i Martinovići.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio prigradskog naselja Donje Luge.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica i fabrika košulja Lavista.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14 sati – dio sela Đurička Rijeka.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                                                                                                                       

                                                                                          Služba za korporativne kominikacije – CEDIS

 

  • 27/10/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio