Servisne informacije za 12.oktobar

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 12. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: dio Bioča,Gornje i Donje Mrke, Crkvice, Ras, Podsić, Blizna i Petrovići

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Jelin Dub i željeznička stanica Bratonožići, dio Maslina-dio ul. Skopske, X crnogorske brigade, Ruđera Boškovića, Sarajevske,  Jovana Ćetkovića, Ohridske, Mila Peruničića, Carev Laz, Đulje Jovanova i Tripe Kokolja

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ul. Radničke, Srednjoškolske, Branka Deletića i Studenske

 

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dolovi Komaski, dio Komunice i dio Studenog

-u terminu od 8:00 do 12:00 sati: Iverak

 

Cetinje 

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom periodu)

-u terminu od  8:00 do 16:00 sati: Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića

 

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Goransko, Okrajci

 

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Somine, dio Morakova

 

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kruče uvala. Dio naselja Zoganje

-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: dio naselja Donja Briska Gora

-u terminu od 10:00 do 11:30 sati: kompletno područje Vladimira sa okolinom

 

Bar        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Godinje, Gornja i Donja Seoca i Raduš

-u terminu od 8:30 do 12:30 sati: vrtić u Makedonskom naselju i zgrade u blizini vrtića

 

Herceg Novi      

-u terminu od 11:00 do 16:00 sati: Topla 1, Topla 2, Topla 3, Stanišića Dubrava, Modra Ploča, Dom zdravlja Topla

-u terminu od 11:00 do 18:00 sati: kompletno područje Igala, Sutorina, Granični prelaz Debeli Brijeg, Prijevor, Travunija, Mojdež, Sušćepan, Trebesin, Servisna zona, Njivice, Žvinje, Prevlaka, Granični prelaz Kufin, Ratiševina, Institut dr Simo Milošević

 

Kotor    

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Radanovići, Gornji Škaljari

 

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Livadice, Rakonje, Lozna, Kukulje, Potoci, Rasovo, Loznice, Strojtanica, Boljanina, Vlah, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’, Čokrlije, Krstače, Mahala, Pavino Polje, Grubješići, Kičava, Bijeli Potok, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Bliškovo, Stožer

-u terminu od 8:30 do 11:00 sati: Mijatovo Kolo, Gilinoge

-u terminu od 11:00 do 12:30 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Korita, Moravac, Sipanje, Sušica, Đalovići, Čampari, Stubo, Vrh, Lazovići, Negobratina, Dupljaci, Srđevac, Poda, Lozna, Bioča, Crniš, Trubina, Jagoče, Žurena, Brestovik, Potoci, Dubovo, Laholo, Kostići, Kaševari, Pašića Polje, Femića Krš, Brzava, Prijelozi, Zagrad

-u terminu od 8:30 do 11:00 sati: Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Pali

-u terminu od 11:30 do 15:00 sati: Tomaševo

-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: Voljavac, Bijedići, Gubavač

-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: Kisela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični Prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje

 

Kolašin 

-u terminu od  9:00 do 16:00 sati: Trebješica, Kos

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Suva Gora

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bare

 

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Žari

 

Berane 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde, Babino,Drgosava,Zagrađe i  Dio sela Goražde Andrijevica

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Božići

 

Petnjica              

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Lagatore

 

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica

-u terminu od 12:30 do 14:30 sati: dio sela Dedeići

 

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Babino Polje

 

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Bjeloševina, Strahov Do, Čardak-Rt, Puzići, Plakali, Prehari

 

Žabljak

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 27/10/2021
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio