Servisne informacije

Nastavljaju se radovi na modernizaciji i revitalizaciji mreže

 

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 13. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Golubovaca, Rog Livade, Šijaci, dio Balabana, dio Trešnjice, Gostilj i Studenac

– u terminu od 08 do 15 sati: željeznička stanica “Bioči”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo,  željeznička stanica “Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio ul. Ratnih veterana i dio naselja na Kakarickoj gori iznad kasarne Masline

– u terminu od 08 do 15 sati – Dio zgrada na mjestu nekadašnje Kamionske pijace

Danilovgrad

-u terminu od 10 do 14 sati: Stologlav, Eko selo, Lakat, Iverak, Osredina, Bregovi Mijovića, Velje Brdo, Donje Šume, Pričelje, Markovo Kopito kao i preduzeća: Šampinjoni ,Fabrika sira, Grupo market i Stanić

-u terminu od 08 do 18:30 sati: Gornji i Donji Crnci, Ćelija Piperska, Kopilje, Seoce, Radovče, Gostilje, Dobri do, Ruišta i Vukotica

Cetinje

– u terminu od 09 do 17 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do,  Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do

-u terminu od 09 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići,  Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići

Nikšić

– u terminu od 09:00 do 12:00: dio ul.Vuka Karadžića, trg Šaka Petrovića, Đura Salaja, dio Ivana Milutinovića, Marka Miljanova, Vučedolska, dio Novice Cerovića

-u terminu od 12:00 do 13:00: dio ul. V Proleterske, dio ul.Vuka Karadžića, Jovana Cvijića, dio Novice Cerovića

-u terminu od 13:00 do 14:00: zgrada Montexa, dio Nikole Tesle, dio Alekse Backovića

-u terminu od 14:00 do 15:00: dio Kočana, Marković, Koprom

-u terminu od 08:00 do 18:00 : Spila, “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Osječenica, Grahovac, Zaslap,  Nudo ,Rojevići, Zakurljaj,  Prisoje, Brana, Gornje Polje,  Podkraj, Grahovo ,Katunjani, Tospude ,Trešnjevo, Repetitor (Krotinja), Rokoči

-u terminu od 08:00 do 16:00: Glibavac, Gornje polje, Rastovac,  Vidrovan, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga

-u terminu od 08:00 do 18:30: Srni Do

-u terminu od 07:30 do 18:00: Vonjin do, Ponikvice

-u terminu od 08:00 do 14:00: dio Rastovca, dio Vidrovana, dio Gornjeg polja

-u terminu od 14:00 do 19:00: Sima Šobajića

 

Plužine

-u terminu od 08:00 do 14:00: Nedajno

 

Ulcinj

– u terminu od 09:00 – 14:00 sati: dio Ulcinjskog polja oko hotela Franca

-u terminu od 08:00-13:00 sati: dio naselje iznad plaže »Rakita«

-u terminu od 08:00-14:30 sati: Đonza,Sukubin,Kravari, Podstegvaš,Draginje

 

Bar

-u terminu od 08:00 – 09:00 sati: Robna kuća Izbor

 

Tivat

-u terminu od 09 do 13 sati: Seljanovo- Novo Naselje

 

Kotor

– u terminu od 09 do 14 sati – Risan Pješčina

-u terminu od 09 do 12 sati: Kriva Ulica dio oko Matkovica

-u terminu od 09 do 13 sati: Studentski Dom -potrošači iz ulice prema školi

 

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 14 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi, Ubli

– u terminu od 08 do 13 sati – dio Mojdeža, Kulinovići

 

Bijelo Polje

-u terminu od 08:00 do 09:00 : Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja .

-u terminu od 09:00 do 17:00 : Pećarska, Rodijelja.

-u terminu od 17:00 do 18:00 : Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja .

-u terminu od 9:00 do 14:00 : Stožer 1.

-u terminu od 08:00 do 18:00 : Boljanina.

-u terminu od 10:00 do 14:00 : Muslići, Tomaševo, Glibavac, Skočigorina, Obod, Žaljevo, Potrk, lijeska, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice.

-u terminu od 09:00 do 13:00 : Goduša Škola.

 

Kolašin

-u terminu od 08:00 do 15:00 : Gornja Rovca.

-u terminu od 09:00 do 13:00 : Ski Centar 1650, Tunel Klisura, Zekova Glava

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Kaludra i Rovca i dio sela Donja Rženica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela: Goražde

-u terminu od 08 do 18 sati: dio gradskog jezgra( korisnicikoji se napajaju sa TS 10/0.4 kV Gimnazija 1 )

 

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati – selo Kruščica

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati –dio sela Kalače

 

Plav

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio selo Vusanje

 

Pljevlja

– u terminu od 08:00 – 18:00 sati: Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići, Trnovice

– u terminu od 08:30 – 15:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Boščinovići, Katun, Crnobori, Javorak, Gornje Selo, Čauševići, Potpeć, Laz, Njivice; Kosanica, Gusino Brdo, Krupice, Potpara, Rzav, Bare Visibabe, Pandurica, Kotlajići, Čavanj, Pušonjski Do, Đurđević Tara, Kutuša repetitor, Zaglavak, Lever Tara, Bitine, Glibaći, Palež, Jovići, Pupović, Kalušići, Ograđenica, Zasada, Slatina, Kolijevka, Morajice, Meki Do, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac,  Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Zajdni Do, Ski lift, Jelov Panj, Vaškovo, Bandijer, Premćani, Selac

-u terminu od 09:00 – 15:00 sati: naselje Šula

 

Šavnik

– u terminu od 08:00-18:00 sati: Dobra Sela, Mljetičak, Slatina i Timar

-u terminu od 08:00-18:00 sati: Mokro i Gradac

 

Žabljak

– u terminu od 08:00-18:00 sati: Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Koča Do,Nadgor, Podgora, Majčina Glavica i Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena brda, Štuoc vojska

 

                    REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Berane ( od 09.09  do 13.09. )

– Šekular, Lukin Vir, Trepča, Rijeka Marsenića, Veliđe i Navotina.

 

Šavnik (od 09.09. do 13.09.)

– ponedjeljak i utorak (09 i 10. septembra): Rudo polje, Kutnja Njiva, Dubrovsko, Gornje Polje, Duži;

– utorak i srijeda (10 i 11. septembra): Komarnica i Kozarica;

– srijeda (12. septembar): Mokro i Gradac;

– petak 13. septembar: Miloševići i Kruševice.

 

Bijelo Polje (od 09.09. do 14.09.)

– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok i Hasanbegovići.

 

Nikšić ( od 09.09 do 14.09.)

– Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo i Požeginja;

– kompletan dalekovod “Grahovo” (ponedjeljak, srijeda i petak): Spila, Savino brdo, Okolišta, Zagora, Osječenica, Rojevci, Grahovac, Prisoje, Zakurljaj, Nudo, Tospudje, Trešnjevo, Rokoči, Podkraj, Gornje Polje i Grahovo. Utorak i Četvrtak sela Okolišta, Zagora, Prisoje i Zakurljaj.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

                                                                                                Služba za korporativne kominikacije – CEDIS

  • 19/09/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio