Servisne informacije

I narednih dana radovi na modernizaciji mreže

 

Zbog planiranih radova na mreži, u nedelju 08. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 18 sati: Vonjin do i Ponikvice.

 

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 09. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Lutovo,  željeznička stanica “Lutovo”.

– u terminu od 08:30 do 12 sati: Restoran Imanje Knjaz i dio oko njega.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Golubovaca, Rog Livade, Šijaci, dio Balabana, dio Trešnjice, Gostilj, dio ul. Đura Čagorovića – Gornji Vranići i Studenac.

– u terminu od 12 do 13:30 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Gostilje.

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Pažića.

– u terminu od 09 do 17:30 sati: Kopilje, Gostilje, Ruišta, Dobri Do, Vukotica, Radovče i Seoca.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 18 sati: Spila, “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Osječenica, Grahovac, Zaslap,  Nudo ,Rojevići, Zakurljaj,  Prisoje, Brana, Gornje Polje,  Podkraj, Grahovo ,Katunjani, Tospude ,Trešnjevo, Repetitor (Krotinja), Rokoči.

– u terminu od 08 do 16 sati: Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga.

– u terminu od 09 do 12 sati: dio Laza, Rudnici boksita Bunići, Dragovoljići, Risji do.

– u terminu od 08 do 17 sati: Miljanići.

– u terminu od 08 do 18 sati: Vonjin do, Ponikvice.

– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: dio potrošača u Zgradi Ibona.

– u terminu od 11 do 14 sati: Milice Vučinić, dio Vuka Karadžića, Andrije Kovačevića, Sima Šobajića, Voja Samardžića, dio ul. Blaža Jovanovića.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 11 sati: Grbalj,Radanovići, Pobrđe, Ukropci, Šišići, Popova Ulica, Paprati, Markan, Bućini.

 

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 10 sati: Podi- dio mreže preko puta  STS Podi 1.

– u terminu od 07 do 14 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice,Vrbanj, Žlijebi, Ubli.

– u terminu od 08 do 12 sati: Sutorina- dio mreže iza mjesne zajednice.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Đonza, Sukubin, Kravari, Podstegvaš i Draginje.

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Kaludra, Rovca, dio sela Donja Rženica i Zaostro.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja .

– u terminu od 09 do 13 sati: Goduša.

– u terminu od 09 do 15 sati: Vergasevici i Biokovac.

– u terminu od 09 do 18 sati: Dobrinje, Mioce, Dobro Brdo, Kanje, Dobrakovo, Boljanina.

– u terminu od 08 do 12 sati: Loznice.

– u terminu od 16 do 17 sati: Pelengica Trade.

– u terminu od 13 do 14:30 sati: povremeno u trajanju do 1h : Pruska, Lipnica, Nedakusi, Potkrajci, Kisjela Voda Rada, Franca, Pekara, Mljekara, Lenka, Imperijal, Imako, Rasovo, Loznice, Boljanina, Zminac, Dom Zdravlja, Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja

 

Mojkovac

– u terminu od 10 do 13 sati: Cer.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Medjurijecje.

– u terminu od 08 do 17 sati: Bijeli Potok, Izlasci, Drcka, Djekici, Dulovine, Skrbusa, Matesevo, Jabuka, Drndari, Vranestica, Vukicevica Lug, Jasen, Bare Kraljske, Durutovac, Suvi Val, Sunga, Padez, Planinica.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Komarača.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići i Trnovice.

 

Rožaje

– u terminu od 08 do 10 sati: Zejnilagići.

– u terminu od 09 do 14:30 sati: prigradsko naselje Carine.

 

Žabljak

– u terminu od 08 do 18 sati: Njegovuđa – Gomile, Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Koča Do,Nadgor, Podgora, Majčina Glavica i Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena brda, Štuoc vojska.

– u terminu od 13 do 19 sati: Njegovuđa – Karadžić, Suvodo, Rudinovača, Bare Žugića, Novakovići, Merulja, Smoljan, Mandića Do, Okruglica

 

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva.

 

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 10. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 15 do 16:30 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj.

– u terminu od 08 do 15 sati: Lutovo,  željeznička stanica “Lutovo”.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Golubovaca, dio Balabana, Odžino polje, Gošići, Mataguži, sela Ponari, Vukovci, Bistrice, Kurilo, dio Bijelog Polja, željeznička stanica “Zeta” i TS Reg. vodovod.

– u terminu od 08:30 do 14 sati: dio Ibričevine.

– u terminu od 11 do 15 sati: ugao ulica 27 mart i Kralja Nikole.

 

Cetinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići,  Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Novo Selo, Livade Bandićke, Lužnica, Ćafe, Baloče, Oraovica, Laško Rele, Dolovi Komanski, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Rupice Komanske, Mokanje kao i preduzeća Savović, Selekt, Jovanović i Volmont.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Broćanac, Usputnica, Petrovići, Montex, Vodovod,  Crkvice, Seline, Mrkajići, Počekovići, Vidne, Kljakovica, Koravlica, Jabukovac, Granični prelaz, Podvrš, Vraćenovići, Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelice, Vrbice, Crkvice, Ubla.

– u terminu od 08 do 16 sati: Glibavac, Gornje polje, Rastovac,  Vidrovan, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga, Broćanac, Široka ulica, Riđani, Vitalac, dio Kočana, Kuside, Moštanica, Krupac i Crnodoli.

– u terminu od 08 do 18 sati: “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Vonjin do i Ponikvice.

 

Kotor

– u terminu od 09 do 11 sati: Muo Ramadanović- dio prema Bogdanoviću.

 

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 14 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice,Vrbanj, Žlijebi, Ubli.

– u terminu od 08 do 13 sati: Mojdež i Kulinovići.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Đonza, Sukubin, Kravari, Podstegvaš i Draginje.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja .

– u terminu od 09 do 18 sati: Pecarska, Rodijelja.

– u terminu od 09 do 12 sati: Godijevo i Dobrinje.

– u terminu od 10 do 13 sati: Ivanje.

– u terminu od 09 do 13 sati: Jabucino.

– u terminu od 09 do 18 sati: Boljanina.

– u terminu od 12 do 15 sati: Unevina.

– u terminu od 10 do 17 sati: povrmeno u trajanju do 1h : Pruska, Lipnica, Nedakusi, Potkrajci, Kisjela Voda Rada, Franca, Pekara, Mljekara, Lenka, Imperijal, Imako, Rasovo, Loznice, Boljanina, Zminac, Dom Zdravlja, Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja.

 

Mojkovac

– u terminu od 13:30 do 17:30 sati: povremeno ce ostajati bez napona teritorija Opstine Mojkovac.

 

Kolašin

– u terminu od 09 do 14 sati: Gornji Pazanj.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Andrijevo.

 

Plužine

– u terminu od 09 do 17 sati: Nedajno.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke,  Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići,  Podborova, Zelena stijena, Hoćevina i Šljivansko.

– u terminu od 12:30 do 14 sati: Kosanica, Gusino Brdo, Krupice, Potpara, Rzav, Bare Visibabe, Pandurica, Kotlajići, Čavanj, Pušonjski Do, Đurđević Tara, Kutuša repetitor, Zaglavak, Lever Tara, Bitine, Glibaći, Palež, Jovići, Pupović, Kalušići, Ograđenica, Zasada, Slatina, Kolijevka, Morajice, Meki Do, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac,  Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Zajdni Do, Ski lift, Jelov Panj, Vaškovo, Bandijer, Premćani, Selac.

– u terminu od 15 do 18 sati: Naselje Guke, Gagovića imanje, Kupusište , Vojni logor, Moćevac, Pijaca, Kamen, Trikotaža, Krstata kasarna, GM, Dom starih, Sportski centar ,,Ada”, Breznica, Soliter, Hidrofor, Motel, Skupština Opštine Pljevlja, ul. Vuka Kneževića, Nikole Pašića, dio ul.Kralja Petra, ul. 3 Sandžačke, Drvarska, Boljanićka, Ivana, Milutinovića; Mjesne zajednice Crljenice, Gotovuša i Brvenica; Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke,  Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići,  Podborova i Zelena stijena.

 

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva, Komarnica, Dobra Sela, Mljetičak, Slatina i Timar.

 

Žabljak

– u terminu od 08 do 18 sati: Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Koča Do,Nadgor, Podgora, Majčina Glavica i Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena brda, Štuoc vojska.

– u terminu od 09 do 14 sati: naselje iznad Opštine Žabljak, Usijek, Kočado, Podgora.

– u terminu od 09 do 17 sati: Stolac, Palež, Gradina, Brajkovača, Rudanca, Krš, Pogrežđe, Ponor, Studenca, Gomile i Jelina Gora.

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, – u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Berane (radnim danima od 09.09-13.09.)

– Šekular, Lukin Vir, Trepča, Rijeka Marsenića i Veliđe.

Šavnik (radnim danima od 09.09-13.09.)

– ponedjeljak i utorak (09 i 10. septembra): Rudo polje, Kutnja Njiva, Dubrovsko, Gornje Polje, Duži.

– utorak i srijeda (10 i 11. septembra): Komarnica, Kozarica.

– srijeda (12. septembar): Mokro i Gradac.

– petak 13. septembar: Miloševići i Kruševice.

Bijelo Polje (radnim danima od 09.09 do 14.09.)

– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja

Nikšić (radnim danima od 09.09-14.09.)

– kompletan dalekovod Grahovo ponedjeljak, srijeda i petak. sela: Spila, Savino brdo, Okolišta, Zagora, Osječenica, Rojevci, Grahovac, Prisoje, Zakurljaj, Nudo, Tospudje, Trešnjevo, Rokoči, Podkraj, Gornje Polje i Grahovo. Utorak i Četvrtak sela Okolišta, Zagora, Prisoje i Zakurljaj

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 19/09/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio