Servisne informacije 21.novembar

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak  21. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 03 do 06 satii: Momišići, Tološi, Vranići, Blok V i VI, novo naselje Kruševac , fabrika “Elastik”, Farmaci, Donja i Gornja Gorica,  Golužba, Vektra, Mareza, Delta, Siti kvart, fabrika “Radoje Dakić”, naselje iza “Radoja Dakića”, Blok IX, naselje uz Nikšičku magistralu, dio potrošača oko Mljekare i dio grada preko Morače ( dio ul. Vasa Raičkovića, Sverozara Markovića, Moskovske, dio Bulevara Svetog Petra Cetinjskog, Bulevar Džordža Vašingtona)

 

Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17:00 sati: Rokoči, Tospude, Trešnjevo

-u terminu od 08:00 do 16:00 sati: Lipova Ravan

-u terminu od 09:00 do 14:00 sati: Široka Ulica – Vrtac

 

Ulcinj

– u terminu od 09:00 – 11:30 sati:  Gornji Štoj, Sv. Nikola i Ada Bojana

-u terminu od 08:00 – 15:00 (povremeno) sati:  dio Gornjeg Štoja

-u terminu od 08:00-14:30  sati: dio naselja Bijela Gora

-u terminu od 08:00-17:00  sati: Đonza, Draginje, Sukobin, Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš, Ambula, Štodra, Lisna Bori, Fraskanjel

 

Budva

-u terminu od 08:30  do  14: 30 sati: dio naselja Blizikuće

 

Herceg Novi

-u terminu od 08 do 15 sati: naselja Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi i Ubli

 

Kotor

-u terminu od 09 do 15 sati: Morinj, naselja Svrčak, Goranji Morinj, Bakoči, Bunovići i Repaji

-u terminu 09 do 13 sati: naselja Markov Rt i Stoliv

-u terminu od 09 do 12 sati: Ljuta, dio potrošača Ljute prema Orahovcu

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Zaostro

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Štitare

 

Andrijevica

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Gornje Luge

 

Rožaje

-u terminu od 09 do 15 sati: Biševo,Sinanovića Luka,Gospođin Vrh,Ređžovići,Crnokrpe,Razdolje,Konfekcija,Kačari,Blace,Rijeka,Radetina,Kačapore,Kurbardovići,Murići,Bać,Granit Mont,Kajevići,Repetitor,Đžuđževići,Jablanica,Pripeć,Dračenovac,Crnča,Malindubrave,Vuča,Besnik,Malo Polje,Zemljak,i Njeguši

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Kujevići

 

Gusinje

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo

 

Plav

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bogaići i Paljevi

 

Bijelo Polje

-u  terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);

-u  terminu od 09:00 do 14:00: DV 10 kV Pavino polje (Pavino polje, Krstače, Mahala, Grubješići, Kičava, Čokrlije, Rajkovići, Bijeli potok, Biokovac, Grab, Vergaševići, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer);

-u  terminu od 07:30 do 17:00: Barice škola, Reljin kamen, Džukeljska jama, Kameno polje;

-u  terminu od 09:00 do 14:00: Rakonje MBTS, Brestovik, Sokolac;

-u  terminu od 09:00 do 12:00: BTS Hotel;

-u  terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama)

 

Mojkovac

-u  terminu od 09:00 do 13:00: DV 10 kV Uloševina-Slatina-Dobrilovina (Krstac, Siga, Pobrsijevići, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Osredina, Crvena lokva, Zaboj, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina)

 

Kolašin

-u  terminu od 08:00 do 15:00: DV 10 kV Lipovo (Plana, Blatina, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica, Donje i Gornje Lipovo);

-u  terminu od 08:00 do 14:00: Vrujca

 

Pljevlja

– u terminu od 08:00-17:00 sati: Maoče

 

Šavnik

– u terminu od 07:30-17:30 sati: Mokro, Gradac

 

Žabljak

– u terminu od 09:00-17:00 sati: Karadžić, Zminica, Suvodo, Rudinovača, Bare Žugića, Novakovići, Merulja, Smoljan, Mandića Do, Okruglica

-u terminu od 08:00 – 17:00 sati: Merulja

 

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Danilovgrad (od 18.11. do 23.11.)

Srijeda: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.

Četvrtak: Rova, Mosori 2, Brijestovo, Sretnja.

Petak: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.

 

Berane (od 18.11. do 23.11.)

Ponedeljak, srijeda: Veliđe, Dolac 4, Dolac 5, Crni Vrh, Praćevac, Bastahe, mHE Bistrica-Vodozahvat, Lubnice1, Lubnice2, Vuča, Glavaca, Kurikuće, Jelovica1, Jelovica2.

Utorak, četvrtak i petak: Agrolužac, Lužac 3, Lužac2, Buče 2, Buče 3, Šekular, Lukin Vir, Buče 1, Jugovine, Gradina 3 (Janković), Gradina 2(Praščević), Gradina 1 (Zečević), Vinicka1, Vinicka2, Vinicka3, Vinicka4, Vinicka5, Trepča1, Trepča2, Rijeka Marsenića, Vinicka6, Navotina, Buče 4, Lužac4, Dolac1, Dolac2, Dolac3, Lužac1.

 

Nikšić (od 18.11. do 23.11.)

Ponedjeljak: Grahovo i Rokoci2.

Utorak: Grahovo, Tospude 1 i 2, Trešnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;

Srijeda: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;

Četvrtak: Grahovo, Tospude 2, Tresnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;

Petak: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;

 

Šavnik (od 18.11. do 23.11.)

Ponedeljak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje;

Utorak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica I Prekornjača;

Srijeda: Bijela 1,2,3,4, Miloševići I Kruševice.

Četvrtak: Gradac i Mokro;

Petak: Komplet

 

Bijelo Polje (od 18.11. do 23.11.)

Utorak i petak: Gubavač.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 11/12/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio